כיסוי בריכה

כיסוי לבריכה מהווה חלק בלתי נפרד ממנה. לכיסויים יש מטרות שונות ובהן: הגנה מפני נפילה אל מי הבריכה, מניעת אידוי המים או, לכל המעט, האטת קצב האידוי ובכך שמירה על מים וחיסכון בהם (כתוצאה מאבדן כמות מסוימת שלהם), מניעת זיהום המים על ידי חדירת לכלוך מסוגים שונים ובתוך כך הפחתה משמעותית בהוצאה על חומרי ניקוי, שמירה על רמת היגיינה גבוהה של המים,  חיסכון  בהוצאות התחזוקה, פתרון אפקטיבי לחימום הבריכה במיוחד בסוג כיסוי המאפשר שמירה על החום.

חשוב לציין, כי השוק מציע כיום סוגים רבים של כיסויים איכותיים ובטיחותיים המיוצרים על פי תוו תקן מחמירים ומחייבים.

להלן סוגי כיסויים לבריכות:

כיסוי סולארי (תרמי)

יתרונו בכך שהוא מאפשר שימוש בבריכה גם בעונות המעבר היות שהוא מעביר את חום קרני השמש. הכיסוי מנצל ביעילות רבה את קרני השמש ומונע אידוי והתנדפות מים. כיסוי זה מורכב משידת אלומיניום ומחיפוי פוליקרבונט ומסילות. הוא מוצע במגוון דגמים, גדלים וצבעים.

כיסוי תריס

ניתן להחלקה פשוטה וחלקה על פני המים. הוא מצויד במנוע ייחודי. כיסוי זה ננעל באמצעות מערכת נעילה חשמלית, מתקדמת ומתוחכמת, הכולל שלוש נקודות אבטחה נוספות. הוא ניתן להתאמה אישית על פי מידות הבריכה. יתרון מהותי בסוג זה הוא העדר צורך בעבודות בינוי כל שהן, בקידוחים ובאיטומים. כיסויי תריס עשויים ממגוון חומרים בהם: אלומיניום מצופה אנדוייס, עץ מונע UV, פלדת אל-חלד.

כיסוי ידני

המיועד בעיקר לבריכות קטנות ולמערכות ספא וג’קוזי. מדובר בכיסוי זול יותר מכיסוי חשמלי אבל שומר על ניקיון, על חום המים ועל בטיחות במידה רבה. הוא ניתן לגלילה ידנית ולפריסה על הבריכה באמצעות חבלים המחוברים לידיות.

כיסוי תרמי

מנצל ביעילות את קרני השמש לצורך חימום, מונע את אידוי והתנדפות המים, מסייע לחיסכון בחשמל, מים וכימיקלים, ידידותי לסביבה, וכולל  כיסוי חופה – קשיח, קל לתפעול.

Call Now