מכשיר מלח

מערכת חיטוי באמצעות מכשיר מלח:
בעזרת מערכת חיטוי מלח תוכלו ליהנות ממים צלולים נקים טבעיים בבריכת השחייה. מערכת חדשנית ויעילה תעניק למים בבריכה חיים חדשים ברמה שלא הכרתם קודם, בעלות שימוש ואחזקה נמוכים ביותר.
Aquablue מתוצרת קיבוץ מגן היא מערכת המפיקה כלור טבעי לחיטוי בריכות שחייה. המערכת הופכת מלח שולחן רגיל בריכוז נמוך (דרך תא אלקטרוליזה) לכלור המחטא את הבריכה ומשמיד אצות ובקטריות. לאחר תהליך החיטוי בבריכה נקשר הכלור באופן טבעי חזרה למצב מלח. תהליך חיטוי זה מתנהל באופן רציף ומפחית באופן משמעותי את הצורך בהוספת כימיקלים נוספים לבריכה ובעלות שימוש ואחזקה נמוכים ביותר.
ניתן לכוון את תפוקת מערכת ה Aquablue בהתאם לצרכי החיטוי (גורמים כגון קרינת השמש, מספר המתרחצים, לכלוך במים וטמפרטורת המים, גורמים כולם לפירוק הכלור במים).
מערכת ה Aquablue בעלת מנגנון לניקוי עצמי, בקרה והפעלה, מסייעת בשמירה על מי הבריכה נקיים ובריאים, הכנסת מערכת חיטוי ע"י מלח – משמעותה מים צלולים וזכים, בעלי מראה נוצץ וטבעי כל הזמן

יתרונות המערכת:

  • המערכת שמה קץ לעיניים אדומות / מודלקות, לעור מגורה ולריח רע
  • אין צורך בשימוש בנוזל או טבליות כלור לתחזוקת הבריכה, הטכנולוגיה של מערכת זו לא דורשת שימוש בנוזלי חיטוי ולכן הסכנה שבאחסונם נמנעת. כך, מערכת מתקדמת של חיטוי הבריכה, מעניקה שקט נפשי וחוסכת זמן וכסף.
  • שימוש במערכת Aquablue היא הדרך המוכחת להשמיד בקטריות, חיידקים ואצות בבריכה.

 

Call Now